PRACTICA DE VARA PLATITA

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru tine e important ca afli:
- cum se lucreaza intr-o companie multinationala, alaturi de o echipa de profesionisti;
- cum se dezvolta produsele de top ale industriei auto;
- cum se face proiectare mecanica si pneumatica.

Pentru noi e important ca aflam:
- cunostintele tale teoretice si practice;
- ce planuri de dezvoltare profesionala ai;
- care sunt asteptarile tale de la un loc de munca.;
- cum te integrezi in TAKATA.

CERINTE

Anul acesta poti aplica daca esti student in Anul 3 sau 4 la:
1. Mecanica(TCM, Sudura,etc)
2. Profil Electro(Electrotehnica, Electronica, Automatizari)
3. Profil Economic.

BENEFICII OFERITE

In final, daca ne impresionezi in timpul stagiului de practica, ai deschisa posibilitatea de a face lucrarea de diploma la noi si de a deveni membru al echipei TAKATA.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America