PLANIFICATOR PRODUCŢIE, Departamentul Logistică, Fabrica de volane

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea livrărilor în funcţie de cererile primite de la clienţi;
- Planificarea producţiei pe termen mediu şi lung, în conformitate cu planul global ( GLP ) şi cu cererile actualizate de la clienţi;
- Asigurarea aprovizionării cu necesarul de materiale pentru producţia de serie;
- Ţinerea evidenţelor specifice producţiei şi a stocurilor
- Participarea la inventarele lunare şi cele trimestriale;

CERINTE

- Studii superioare (Tehnice sau Economice);
- Cunoştinţe limba engleză la nivel avansat (limba germană prezintă avantaj);
- Cunoştinţe de operare PC ( Pachetul MS Office );
- Cunoasterea unui sistem ERP (prezintă avantaj)
- Persoană cu abilităţi de comunicare, gândire analitică, atentă la detalii, disciplinată, conştiincioasă.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Conditii de munca la standarde internaţionale;
- Asigurare privata de sanatate;
- Tichete de masa;
- Servicii medicale gratuite;
- Transport asigurat.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America