PLANIFICATOR MATERIALE, Departamentul Logistică, Fabrica de volane

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea necesarului de materiale pentru producţia de serie;
- Pregătirea şi lansarea comenzilor de materiale către furnizori;
- Urmărirea livrărilor materialelor de către furnizori;
- Menţinerea nivelului stocurilor de materii prime agreate de companie.

CERINTE

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Experienţa în logistică - domeniu automotive (aprovizionarea cu materiale şi relaţia cu furnizorii) prezintă avantaj;
- Cunoştinţe avansate de limba engleză şi germană (scris şi vorbit);
- Cunoştinţe de operare PC ( Pachetul MS Office );
- Persoană cu abilităţi de comunicare, gândire analitică, atentă la detalii, disciplinată, conştiincioasă.
- Domiciliul în judeţul Arad.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Conditii de munca la standarde internaţionale;
- Asigurare privata de sanatate;
- Tichete de masa;
- Servicii medicale gratuite;
- Transport asigurat din judeţul Arad.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America