Personal productie publicitara

Propaganda Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare machete si alte activitati specifice de productie publicitara (operare echipamente, montaj).

CERINTE

* Seriozitate si dorinta de promovare, abilitati de invatare.

* Cunostinte de Corel Draw, Adobe Photoshop.
* Cunoasterea cerintelor tehnice in procesul de pre-press (tot ce tine de DTP)
* Cunostinte foarte bune de prelucrare imagini
* Cunostinte de limba engleza
* Persoana creativa, cu simt artistic
* Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultane si de a lucra cu termene limita
* Spirit de echipa

* Constituie avantaj: permis cat. B, rezistenta la stres, disponibilitate pentru ore suplimentare (platite).

Suntem producatori direct al serviciilor si produselor publicitare.

Termene de executie mici. Departament creatie grafica + departament productie.

Vizitati-ne la hala noastra din Calea Bodrogului 2-10.

Dotari:

printer bannere outdoor 3,2 m
printer indoor 1,6 m (reproduceri tablouri)
router mecanic 0,5 mp
gravator laser 1,5 m x 0.8 m
plotere pentru debitat folie
tampograf pentru inscriptionat pixuri/brichete etc
serigrafie
termotransfer pentru imprimat textile tricouri/sepci/salopete
stampile
tipar digital si offset.