Colantor personal productie publicitara

Propaganda Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal realizare productie publicitara.
Seriozitate, punctualitate, munca in echipa, adaptarea la domeniu.
Productie bannere, casete luminoase, infolieri auto, inscriptionari textile.

CERINTE

* Slujba oferita este full time si pe termen lung
* Punctualitate, seriozitate, abilitate de munca in echipa si cu echipa
* Disponibilitate pentru program prelungit - daca este necesar -
* Capacitatea de integrare la locul de munca si de invatare a celorlalte obiecte de activitate
* Cunostinte Corel Draw, Adobe Photoshop
* Cunostinte limba engleza scris - vorbit
* Cunostinte web design constituie avantaj
* Categoria B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Calificare la locul de munca
Salarizare in functie de implicare si rezultate.

Firma producatoare de reclame. Producem tiparituri de mari dimensiuni, tip banere, mesh-uri, autocolante tiparite, stickere, colantari vitrine, personalizare obiecte promotionale, personalizare textile, producem casete luminoase, panouri publicitare de mari dimensiuni, gravura laser, debitare plexiglas.