ORGANIZATOR/PREZENTATOR EVENIMENT MEDIA TV

Casa de Cultura a Studentilor-Studio S

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizare evenimente media si emisiuni divertisment tv ;
-identificare si contactare parteneri publicitate ;
-ofertare,prezentare si negociere contracte ;
-contactare,recrutare si selectare colaboratori artistici ;
-planificare si coordonare evenimente media ;
-deplasare pt.demararea si desfasurarea actiunilor.

CERINTE

-tinere cu aspect placut si ingrijit ;
-spirit organizatoric ;
-abiltate in comunicare si relationare ;
-aptitudini de prezentare,ofertare si negociere ;
-disponibilitate la deplasari ;
-cv insotit de poze recente pe adresa de e-mail: studiocs2012@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv si bonusuri functie de realizari.

Studio S are ca obiect de activitate productia de emisiuni-divertisment tv si organizarea de evenimente media in colaborare cu institutii de arta/cultura din partea de vest a tarii.