Operator introducere validare date

LPG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de plasare forta de munca angajeaza operator introducere, prelucrare si validare date. Limba germana obligatoriu citit vorbit nivel avansat. Se ofera mediu de lucru placut, program de 8h L- V, colectiv tanar, atmosfera relaxanta. Salariul se negociaza in urma interviului. Se ofera salar fix +bonusuri. Se cere: seriozitate, spirit organizatoric, amabilitate, fermitate, corectitudine. Cunostinte operare PC nivel mediu. Informatii de L- V 10- 16

CERINTE

seriozitate,spirit organizatoric,amabilitate,fermitate,corectitudine,cunostinte operare pc nivel mediu si limba germana obligatoriu nivel avansat

BENEFICII OFERITE

salar fix+bonusuri