MONTATOR MOBILIER PAL

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asamblarea/demontarea corecta a pieselor de mobilier conform schitelor de montaj si a instructiunilor fabricantului;
- manipularea produselor de mobilier;
- depozitarea produselor conform instructiunilor fabricantului, sortarea corecta a produselor sau a pieselor;
- aranjarea produselor de mobilier si tapiterie in magazin, depozit si la clienti.

CERINTE

- studii medii;
- experienta minim 1 an in domeniul montajului de mobilier;
- cunostinte de interpretare a desenului tehnic;
- disponibilitate program prelungit;
- persoana serioasa, responsabila, cu simtul raspunderii;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru placut.

CASA RUSU reprezinta divizia de retail a companiei RUS SAVITAR, avand magazine deschise in Timisoara, Sibiu, Cluj Napoca, Deva, Pitesti,iar din ianuarie 2010 si in Arad.
Compania RUS SAVITAR este unul din cei mai mari producatori de mobilier din pal din Romania, avand o unitate de productie dotata cu cea mai moderna linie tehnologica din sud-estul Europei.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro