MERCHANDISER - Arad, Bacau, Brasov

Astra Plus - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea merchandiser-ului va consta intr-un post part time pentru inceput, care depinzand de performantele si aspiratiile angajatului se va putea transforma intr-un post full time.
- Vizitarea tuturor magazinelor alocate conform orarului
- Participarea la receptia marfii si a documentelor aferente
- Verificarea pozitionarii si semnalizarii la raft, a preturilor produselor companiei
- Verificarea si amplasarea materialelor promotionale
- Elaborarea de rapoarte de activitate periodice
Ne dorim ca persoana sa isi dezvolte spiritul de initiativa si libertate de decizie in vederea desfasurarii activitatii zilnice, dar totodata sa dezvolte o relatie profesionala de colaborare cu supervizorul de la centrul Astra Plus Bucuresti.

CERINTE

Daca sunteti o persoana dinamica, doritoare de a-si desfasura activitatea in cadrul unor locatii variate a unor magazine mari, va asteptam Cv-urile!
Daca aveti studii medii finalizate sau sunteti student, aveti experienta ca merchandiser sau promoter si aveti cunostinte PC, va asteptam Cv-urile!
Daca va doriti doar sa va specializati cu ceea ce presupune activitatea de merchandiser, va asteptam Cv-urile!

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- lucrul intr-un colectiv dinamic
- posibilitati reale de promovare

Astra Plus s-a infiintat in urma cu 12 ani si este lider de piata in distributia de birotica si papetarie. Astra Plus demarat un proiect nou - infiintarea unui departament de merchandiseri. In acest scop, cautam persoane dinamice, dornice sa lucreze intr-un mediu competitiv.