Merchandiser

Heidi Chocolats Suisse SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor in conformitate cu standardele companiei;
-transmiterea catre client ¿ prin comportament, tinuta ¿ a unei imagini premium a firmei pe piata.

CERINTE

minim studii medii;
experienta in vanzari constituie un atu;
creativitate;
simt estetic;
dinamism;
onestitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonus in functie de performante, bonuri de masa);
Training in house;
Sanse reale de dezvoltare a carierei in cadrul companiei.

Ciocolata HEIDI isi are inceputurile in inaltimile Alpilor Elvetiei la fabrica de praline Confiseur Laederach AG. In acest loc, timp de doua generatii, se produc praline de cea mai buna calitate, cunoscute in toata lumea.
Heidi Chocolats Suisse S.A. a luat fiinta in Romania in 1994, ca prima companie straina care producea ciocolata, reprezentand una dintre cele mai importante investitii straine pe piata romaneasca.
Din 1994 compania si-a dezvoltat in mod constant gama de produse care include praline si produse de sezon mentinand standardele calitatii elvetiene.
Mesajul pe care Heidi il transmite consumatorilor este acela ca, straduindu-ne sa fim mereu la inaltime, sa inovam si sa oferim cele mai bune rezultate ale muncii noastre, vom reusi sa avem ceva in comun, si anume: PASIUNEA PENTRU CIOCOLATA.