MECANIC, Fabrica centuri de siguranta

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea echipamentelor si masinilor din punct de vedere mecanic si pneumatic;
- Intretinerea si urmarirea mentinerii In parametrii normali de functionare a utilajelor In timpul programului de productie;
- Participarea la reviziile curente, reviziile tehnice si reparatiile capitale;
-Participarea la modificarile si Imbunatatirile liniilor de productie.

CERINTE

- Studii medii ( profil mecanic);
- Experienta relevanta in domeniul intretinerii -minim 2 ani;
- Persoana cu abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- indemanare, rapiditate, rezistenta la stres;
- Domiciliul stabil in judetul Arad.

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca la standarde occidentale;
- Tichete de masa din prima zi;
- Servicii medicale gratuite;
- Transport asigurat.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America