MANAGER specialist vanzare si recrutare BROKER asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
Dezvoltare profesionala intr-un mediu profesionist.
- PART TIME
- FULL TIME

- celor ambitiosi -posibilitatea de a coordona o afacere proprie.

CERINTE

Persoane dinamice, serioase, preferabil cu un portofoliu de clienti, dornice de parteneriat.

- Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;
- Studii superioare/medii

BENEFICII OFERITE

castiguri mari
avansare rapida in cariera
training-uri profesioniste
bonusuri importante

Training-uri internationale special pentru MANAGERI in SRAINATATE.
-Posibilitatea de formare echipe proprii.

- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii