Macaragiu in constructii

Maof Group RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa ridice greutatile prin folosirea diverselor cârlige, frânghii, lanturi speciale pentru ridicarea si manipularea încarcaturilor catre alte destinatii dorite;
- sa ajute la demontarea si la transportarea macaralelor / echipamentelor de ridicat;
- sa urmareasca siguranta operatiunii, precum si amplasarea macaralelor / a echipamentelor de ridicat în conditii de vreme schimbatoare, pe perioada orelor de program si în afara acestora;
- sa asigure întretinerea elementara a acestora.

CERINTE

Munca unui macaragiu consta în transportarea diferitelor greutati de la un loc la altul, prin folosirea unei macarale si a altor echipamente de ridicat, sau lucrul pe diferite macarale de constructie, alaturi de elemente de operare si semnalizare manuala si/sau prin telefon sau alte mijloace de comunicare.

BENEFICII OFERITE

contract de munca norma intreaga,salariu motivant, tichete de masa.

Suntem in cautare de macaragii pentru un client foarte mare in domeniul constructii civile in zona Arad.