INSTRUCTOR TENCUIELI MECANIZATE(poate avea domiciliul oriunde in Transilvania)

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de tencuieli macanizate.

CERINTE

Sa fi efectuat un curs de instruire pentru tencuieli cu masini de tencuit, studii medii, sa fie un bun meserias de executie, experienta in domeniu, varsta maxim 35 ani, serios, dinamic.

BENEFICII OFERITE

-Salar atractiv ( la salariul pe care il are in momentul de fata, se adauga 25%).
-Avantajul de a lucra intr-o companie foarte mare.

Agentie de resurse umane, recruteaza INSTRUCTOR PENTRU TENCUIELI MECANIZATE pentru clientul sau care este o companie nationala, lider pe piata romaneasca, care are ca obiect principal de activitate producerea si distribuirea de mortare uscate, in special adezivi de gresie si faianta, kituri de rostuit , adezivi pentru lipirea si armarea polistirenului, sape autonivelante, gleturi de ipsos si ciment, tencuieli cu aplicare manuala si mecanizata, termosisteme, vopsele si tencuieli decorative, produsele pentru izolare termica si fonica cum ar fi polistirenul expandat, cel extrudat si vata de sticla.