INSPECTOR RESURSE UMANE-ARAD

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire contracte de munca, evidenta contractelor si a cartilor de munca,intocmirea dosarelor angajatilor
Evidenta concediilor de odihna si a celor medicale
Gestionarea dosarelor angajatilor, eliberarea de adeverinte
Intocmirea si urmarirea pontajelor
Intocmirea calculului salarial pe baza pontajelor

CERINTE

Studii economice superioare finalizate
Minim 1 an experienta in calcul salarial pentru un numar mare de angajati ( min.100)
Cunoasterea Codului Muncii este obligatorie
Cunoasterea pachetului Office
Carnet de conducere cat.B
Atestatul de inspector personal constituie un avantaj
Cunoasterea limbii engleze este obligatorie
Cunoastrea limbii franceze constituie un avantaj
Disponibilitate la program prelungit
Persoana dinamica, activa, organizata, meticuloasa, cu dezvoltate abilitati de interactionare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitate de dezvoltare profesionala
Desfasurarea activitatii intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa tanara

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala