INGINER ELECTRONIST, Departamentul Întreţinere, Fabrica centuri de siguranţă

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Întreţinerea echipamentelor şi utilajelor din producţie precum şi a tuturor echipamentelor conexe care susţin procesul de producţie;
- Implementarea de noi proiecte de îmbunătăţiri pentru maşini;
- Executarea programului de întreţinere preventivă a maşinilor;
- Participarea la revizii curente, revizii tehnice şi reparaţii capitale.

CERINTE

Cerinte

- Studii superioare tehnice ( profil electro );
- Experienţa în domeniul întreţinerii de automate programabile şi controllere prezinta avantaj;
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel conversational;
- Persoană cu spirit practic, dinamic, inovativ, abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
- Cunoştinţe de operare PC ( Pachetul MS Office );
- Domiciliul în judeţul Arad.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Conditii de munca la standarde internaţionale;
- Asigurare privata de sanatate;
- Tichete de masa;
- Servicii medicale gratuite;
- Transport asigurat din judeţul Arad.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America