INGINER CONSTRUCTOR IN DEPARTAMENTUL TEHNIC

Euro Job

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia Postului
ARAD
Descrierea postului:
Are in atributii urmatoarele:
- participa la procesul de evaluare si ofertare
- intocmirea cererilor de oferta de specialitate;
- intocmirea listelor de materiale necesare la proiectele tehnice in lucru;
- intocmirea documentatiilor scrise, memoriilor tehnice si conditiilor tehnice la proiectele in care este angrenat;
- intocmirea detaliilor de executie ale proiectelor,calculul static al structurilor acestora;
- participarea la intocmirea caietelor de sarcini conform procedurilor interne de lucru;
- urmareste procesul de productie
Cerinte:
- Absolvent al Universitatii Tehnice in Constructii;
- Experienta de cel putin 5 ani in domeniul constructiilor civile;
- Cunoasterea normativelor si standardelor specifice;
- Cunoasterea programelor automate de calcul static si dinamic;
- MS Office;
- Cunosterea limbii engleze la nivel avansat , cunoasterea limbii germane - avantaj;
Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial:
- salariul min.300 Euro
- bonusuri pentru activitatea generala
- oportunitati deosebite de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe active si dinamice.
- mediu de lucru stimulativ

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic pentru interviu. Candidaturile vor fi tratate cu maximum de confidentialitate