ING Office angajeaza Consultant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata si identifica clientii potentiali;

Contacteaza clientii potentiali si planifica intalniri in Banca sau pe teren;

Asigura promovarea produselor bancare si administrarea acestora;

Proceseaza informatiile necesare in vederea acordarii produselor, utilizeaza aplicatiile puse la dispozitie de catre Banca;

CERINTE

Competente job: abilitatea de a construi si mentine relatii solide cu clientii, de a asculta, empatie, rabdare, orientare spre client, foarte bune abilitati de comunicare (verbala, scrisa), spirit de observatie, abilitati de organizare, usurinta in rezolvarea problemelor, capacitatea de a desfasura activitati cu minimum de supraveghere, orientare spre rezultate.

Abilitati personale: sociabilitate, abilitati de comunicare si relationare, capacitate de convingere (persuasiune), personalitate matura, stabilitate emotionala, incredere in sine, constiinciozitate, integritate, spirit de echipa, adaptabilitate , atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Contract de Munca pe perioada nedeterminata
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
Dezvoltare personala oferita de o Banca de top