GESTIONAR

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri;
- raspunde de aprovizionarea depozitului, de intocmirea comenzilor catre furnizori;
- receptioneaza marfa din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- efectueaza si intocmeste documentele primare de gestiune;
- efectueaza inventarele periodice si anuale;
- urmareste ca toate documentele intrate in depozit sa fie insotite de documente conform legislatiei in vigoare;
- respecta procedura de receptie a produselor in depozit dupa standardele firmei;
- raspunde patrimonial in temeiul art 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata.

CERINTE

- experienta intr-un post similar minim 2 ani;
- conduita morala iresprosabila;
- disponibilitate la program prelungit;
- persoana riguroasa, atenta la detalii;
- persoana echilibrata, matura, responsabila, energica si constiincioasa;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati reale de promovare si dezvoltare;

CASA RUSU reprezinta divizia de retail a companiei RUS SAVITAR, avand magazine deschise in Timisoara, Sibiu, Cluj Napoca, Deva, Pitesti, iar din ianuarie 2010 si in Arad.
Compania RUS SAVITAR este unul din cei mai mari producatori de mobilier din pal din Romania, avand o unitate de productie dotata cu cea mai moderna linie tehnologica din sud-estul Europei.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro