Economist

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emiterea si inregistrarea tuturor documentelor comtabile intr-un program specific
- inregistrare / evidente facturi furnizori
- inregistrare / evidente facturi clienti
- urmarire scadente plata furnizori
- jurnal de casa
- situatii clare incasari, plati, debite, credite etc
- urmarire intrari/iesiri
- relatie cu banca / intocmire op-uri
- operare plati on-line
- cunoasterea modului de a lucra intr-un program de contabilitate este obligatorie-cunoasterea a cel putin un program de contabilitate

CERINTE

-studii de specialitate economic
- cu sau fara experienta
- engleza sau franceza nivel avansat
- utilizare excelenta a PC-ului
- cunoasterea a cel putin un program de contabilitate
- comunicativitate
- foarte bune capacitati organizatorice
- persoana dinamica
- atentie la detalii
- disponibilitate imediata

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro