DIRECTOR MARKETING SI VANZARI

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCUL DE MUNCA ESTE IN ORADEA!!!!

- monitorizarea activitatii comopetitorilor si buna cunoastere a produselor acestora;
- evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor;
- coordonarea activitatii de vanzari;
- promovarea produselor companiei (apartamente, spatii comerciale);
- atingerea target-ului de vanzari;
- realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiei de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- comunica direct cu Directorul General.

CERINTE

- experienta in marketing cel putin 2 ani;
- studii superioare (marketing);
- excelente abilitati de negociere si comunicare;
- capacitate de planificare, organizare si evaluare;
- bune cunostinte PC;
- persoana dinamica cu aptitudini de lider;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- permis conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- masina;
- telefon;
- laptop.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari.

Clientul nostru este o companie specializata in constructii si investitii imobiliare, ocupand locul 2 la nivel national in anul 2006 in ce priveste cifra de afaceri.
www.yourjobs.ro