DIRECTOR DE PRODUCTIE

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul zilnic este acela de a asigura productia in conformitate cu planul de productie, respectand procedurile, planurile de urmarire si conditiile urmatoare: comenzi, calitate, cost, securitate.
Coordonati activitatea echipelor din subordine: tehnicieni, supervizori, operatori, prin
fixarea obiectivelor, organizarea activitatii si managementul personalului.

CERINTE

Aveti studii superioare in domeniul ingineriei si detineti o experienta profesionala de minim 3-5 ani pe o pozitie similara, preferabil in productia de componente metalice (industria metalurgica/metale/mecanica fina).
Sunteti familiarizat cu tehnici precum 5s si Kanban, si aveti cunostinte despre sistemele de calitate.
Sunteti un bun coordonator si comunicati usor atat cu cei din subordine cat si cu cei care va sunt colegi sau superiori; ati mai condus deja o echipa.
Aveti cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-o companie multinationala in continua dezvoltare.
Veti beneficia de un sistem de coaching permanent.
Mediu de munca intercultural
Posibilitatea de a va dezvolta cariera in Romania

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, Delphy (http://www.delphi.com) producator de componente auto, de talie internationala.