Direct Sales Agent Retail

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studierea nevoilor clientilor in materie de servicii financiar-bancare si formularea unei oferte in acest sens
- promovarea ofertelor de credite de nevoi personale si carduri de credit din portofoliul bancii
- asistarea clientilor in completarea documentelor necesare accesarii de produse financiar-bancare
- verificarea documentatiei de creditare
- mentinerea relatiei cu clientii pe perioada derularii creditului in vederea acordarii unei asistente de specialitate complete

CERINTE

- absolvent studii medii / superioare
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- cunostinte tehnice de prospectare , negociere , contactare
- cunoasterea limbii engleze constituie avantaj
- disponibil pentru deplasari interne
- permis de conducere categoria B
- cunostinte de operare PC ( World , excel , power-point , internet )

BENEFICII OFERITE

- venit fix
- comisioane si bonusuri din vanzari
- bonuri de masa
- telefon mobil cu abonament
- laptop
- decont transport
- training de specialitate si soft skills
- competitii si premii