COORDONATOR TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL/ AGENT TRANSPORTURI Arad

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru un client al nostru, o casa de expeditii din Arad, o persoana dinamica care doreste sa-si construiasca o cariera solida pe un astfel de post ( coordonator transporturi).
Responsabilitati:
- incheiere si negociere contracte transport
- administrarea corespondentei ( preluare, indosariere)
- gestionarea bazei de date a clientilor, pastrarea relatiilor cu acestia
- intocmirea divereselor rapoarte lunare

CERINTE

- studii medii/ superioare
- experienta in domeniu ( minim6-12 luni)
- persoana dinamica, comunictiva, capabila la lucru sub stres
- cunostinte tehnici de negociere
- abilitati operare PC
- bune cunostinte de limbi straine ( engleza, o limba sau mai multe limbi cunoscute secundar onstituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Se va negocia la interviu

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.