Contabil

S.D. Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati contabile strans legate de achizitii si comert intern si intra-comunitar de cereale.
- Realizare tuturor operatiunilor contabile ce decurg din activitatea de comert cu cereale.
- Responsabilitati legate de salarizare si documentele ce decurg din proces.
- Mentinerea legaturii cu institutiile statului precum si bancile colaboratoare.

CERINTE

- Absolvent studii superioare: economie, contabilitate si informatica de gestiune.
- Experienta in domeniul contabil de minim 2 ani de zile.
- Limba engleza sau italiana la nivel mediu-avansat.
- Abilitati operare PC: suita office si softuri contabile.
- Persoana atenta la detalii cu capacitate de concentrare ridicata (atat pe sarcina cat si pe proces) in termene limita.
- Permis conducere categoria B - autoturism personal cu care sa se realizeze deplasarile de la sediul companiei din Pecica.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial in concordanta cu volumul de activitate.

Aceasta este o oferta care nu presupune un program de tip luni-vineri orele 09-17. Programul de lucru este in functie de nevoile companiei si volumul de activitate de realizat.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie personal.

'Proiectele de recrutare si selectie sunt manageriate cu multa pasiune si consideratie fata de nevoile clientilor si ale candidatilor. Va putem oferi solutii valabile, pentru ocuparea unor posturi specializate, greu de acoperit, din cadrul companiei dvs.. Veti gasi in noi un partener transparent, ce actioneaza analitic si insistent, in atingerea obiectivelor de comun acord stabilite. Credem in ceea ce facem, motivati fiind, in primul rand intrinsec, si doar in plan secund pentru aprecierea materiala."

Daniel Sofrone - Senior Recruiter & Consultant

Puteti aplica si la adresa de e-mail: daniel.sofrone@sdc-recruitment.eu

www.sdc-recruitment.eu