Consilier Juridic

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Reprezentarea companiei in instanta in cazuri de litigii;
¿ Indeplinirea activitatilor legate de obtinere a certificatelor, avizelor si autorizatiilor necesare de la autoritatile locale;
¿ Analiza documentelor furnizate de catre celelalte departamente si oferirea de consultatii cu privire la subiectele expuse;
¿ Solutionarea problemelor aparute in activitatea companiei din punct de vedere legal;
¿ Informarea persoanelor interesate din organizatie asupra noilor modificari legislative cu implicatii in activitatea acestora;
¿ Intocmirea de rapoarte periodice privind stadiul litigiilor, informtiile legislative.

CERINTE

¿ Absolvent studii superioare juridice;
¿ Experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie similara;
¿ Rezistenta la stres;
¿ Bune abilitati de comunicare;
¿ Disponibilitate la program flexibil si deplasari;
¿ Atitudine proactiva si orientata catre client;
¿ Permis de conducere, categoria B.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]