Business Unit Manager (Reporting to Plant Manager)_Automotive Company

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordinates a team of 100 - 120 people
Responsible of the production process for the client allocated

CERINTE

Proved Management experience
Experience in Automotive domain
Knowledge of ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1
Knowledge of lean production, continuous improvement

BENEFICII OFERITE

Attractive salary
Fuel paid by the company

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71