Asistent manager

S.C. Mignon S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura un flux informational eficient între managerul companiei, departamentele interne si exterior
Organizeaza agenda zilnica de lucru a Managerului General
Reprezinta pe plan intern si extern Managerul General in diferite probleme
Organizeaza întalniri de afaceri sau diverse evenimente- protocol
Organizeaza si insoteste in calatorii de afaceri (rezervari cazare, achizitionare bilete avion)
Redacteaza documente, rapoarte, informari, comunicari generale
Propune masuri de îmbunataţire a activitaţii administrative şi implementeaza schimbările aprobate de Managerul
Implicare directa in organizarea, administrarea, imbunatatirea si coordonarea activitatii filialelor din tara.

CERINTE

Disponibilitate la deplasari
Excelente abilitati de comunicare
Abilitati de organizare si negociere
Disponibilitate la program prelungit
Diverse sarcini specifice activitatii de secretariat
Rezistenta la stres;

Constituie un avantaj:
-permis de conducere;
-cunoasterea a doua limbi straine;
-aspect fizic placut;
-foto atasata C.V.-ului constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv
-Telefon si masina de serviciu

Productie tamplarie PVC-AL, inox- confectii metalice si servicii in domeniul constructiilor