Asistent Manager

S.C. AGROGOLD 2006 S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- abilitati excelente de comunicare, organizare si prioritizare;
- experienta in ofertare si client service;
- persoana pozitiva, dinamica, cu un simt al responsabilitatii crescut;
- o capacitate mare de adaptare la cerinte noi si invatare;
- capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
- limba engleză/germana, nivel avansat, prezintă un avantaj sau alte limbi de circulaţie internaţională;
- experienta in marketing prezinta un avantaj;
- carisma si prezenţă agreabilă;
- disponibilitate la deplasare in tara si strainatate.

CERINTE

- mentinerea legaturii cu prospectii, clientii si partenerii firmei;
- intocmirea de rapoarte specifice, prezentari, oferte, asigurarea protocolului si confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei;
- intocmirea agendei managerului general.
- contabilitate primară (registru de casă, facturi, chitanţe, internet banking);
- corespondenta, preluare apeluri, gestionarea documentelor, primirea/transmiterea actelor prin posta/curier;
- elaborarea si redactarea documentelor cerute de management;
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- program de lucru flexibil

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânara si dinamica;
- mediu de lucru motivant;
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;

DESCRIEREA FIRMEI

Echipa tanara si dornica sa reuseasca