ASISTENT LOGISTICA

IMARK SISTEM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica, conduce si coordoneaza activitatea de aprovizionare, transport si distributie a produselor
sub directa coordonare a Directorului de Logistica
- receptioneaza (calitativ si cantitativ) materialele livrare de furnizori: preluare,verificare, gestionare
comenzi furnizori;
- asigura logistica materialelor de marketing primite;
- gestioneaza depozitul de marfa (inventar, curatenie);
-  tine evidenta ambalajelor tertiare (paletilor) achizitionate, livrate si / sau returnate
-  identifica solutii pentru optimizarea activitatii
- alte activitati administrative si de secretariat

CERINTE

- studii superioare , de preferat in domeniul tehnic sau management
- foarte bune abilitati de comunicare;
- persoana riguroasa, tenace, organizata;
- rezistenta la stres;
- cunostinte de operare PC (Excel);
- atentie la detalii;
- focus catre obtinerea de rezultate;
- munca in echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa

Compania IMARK Sistem este o societate romaneasca cu capital integral privat infiintata in 2007, a carei activitate principala este proiectarea, dezvoltarea, comercializarea de solutii de marcare si codare industriala, ambalare, dozare, detectie metal, conveiere, paletizare si automatizari industriale clientilor din industria alimentara, industria de bauturi, industria produselor cosmetice, industria de fire, cabluri, industria de automobile, industria de produse electrice si electronice etc.

Misiunea IMARK Sistem este sa ofere solutii flexibile, eficiente si de calitate care sa se potriveasca nevoilor clientilor.

Pentru ca suntem in permanenta dezvoltare, cautam noi colegi compatibili cu mentalitatea si valorile noastre, care sa faca parte din echipa de specialisti ce se ocupa de instalarea si punerea in functiune a unor noi linii tehnologice sau echipamente.