Arhitect

SC ARED SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaborare de solutii de arhitectura pentru constructii civile
Realizarea de documentatii tehnice

CERINTE

Studii superioare de specialitate – absolvent al Facultatii de Arhitectura.
Cunoasterea mediului de lucru Autocad, Office (Word, Excel)
Cunostinte de legislatie in domeniu
Seriozitate
Buna viziune in spatiu

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Masa calda platita de firma
Alte beneficii (reduceri la mai multe servicii si produse)
Telefon mobil, laptop
Cunoasterea limbii maghiare si engleze constituie un avantaj

Doar persoanele selectate vor fi contactate. Toate aplicatiile sunt confidentiale.

ARED S.A. este o societate cu capital privat, fiind cel mai mare dezvoltator imobiliar din judetul Arad. Activitatea societatii consta in derularea de proiecte industriale (parcuri industriale, parcuri de servicii, parcuri logistice) si proiecte rezidentiale (cartiere de blocuri).
Pentru mai multe informatii despre activitatea societatii ARED S.A., va rugam sa accesati www.ared.ro