AREA SALES MANAGER ZONA DE VEST-DOMENIUL VETERINAR

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care importa si distribuie la nivel national premixuri destinate furajarii animalelor.
Responsabilitatile postului de AREA SALES MANAGER ZONA DE VEST:

- vanzarea produselor firmei - premixuri pentru animale, in zona de vest a tarii;
- promovarea imaginii firmei;
- dezvoltarea portofoliului cu noi clienti.

CERINTE

- studii in domeniul medicinei veterinare sau zootehniei;
- experienta in domeniul vanzarilor de produse de uz veterinar ;
- abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- achet salarial atractiv;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie in plina dezvoltare.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!