Area Sales Manager Timisoara

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Extinderea retelei de colaboratori pe toate cele 3 tipuri de colaboratori : proiectanti; constructori; dealeri
- Eficientizarea si coordonarea retelei existente;
- Identificarea unor colaborari strategice cu dealeri puternici ;
- Cresterea calitatii serviciilor oferite clientilor ;
- Expertizarea tehnica a montajelor efectuate ;
- Urmarirea in timp a comportarii produselor si evaluarea gradului de multumire al utilizatorilor ;
- Realizarea bugetului de vanzari ;
- Cresterea segmentului de piata detinut ;
- Cresterea notorietatii marcii ;

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta: min. 3-4 ani
- Limbi straine: engleza
- Abilitati de comunicative, bun negociator, lider
- Carnet de conducere OBLIGATORIU B
- Cunostinte PC, Office
- Disponibilitati deplasari, program prelungit deplasari
Zona arondata pe Vest: TM, AR, AB, HD, CS, MH, GJ

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- masina full time
- diurna, tichete de masa
- premii dupa vanzari, trimestriale
- prime de vacanta
Companie cu cea mai generoasă ofertă de ferestre de mansardă pe piaţa românească.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.