AREA SALES MANAGER-retea Key Account- Zona VEST

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Coordoneaza activitatea pozitiilor de Key Account Executive (instruieste, monitorizeaza si evalueaza performanta acestora)
2. Asigura implementarea in piata a actiunilor destinate cresterii vanzarilor in clientii din aria alocata prin Key Account Executive si Merchandiseri
3. Raspunde de indeplinirea obiectivelor specifice pe locatie/zona alocata: plan vanzari, spatiu la raft, listari articole noi, plasari secundare etc.
4. Responsabil cu mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare distribuitorii si clientii din zona alocata
5. Monitorizarea periodica a performantelor conturilor din aria de responsabilitate din punctul de vedere al volumelor, distributiei numerice si dezvoltarea acestora

CERINTE

Candidatul potrivit are:
-cel putin 2 ani experienta relevanta in vanzari-FMCG in zona de Key Account
-cunostinte PC (Office)
-permis conducere categoria B
De asemenea, pozitia necesita abilitati de planificare si organizare, dezvoltare de relatii interpersonale, initiativa.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern in continua crestere
Posibilitatea de ascensiune profesionala
Salariu motivant, pe masura realizarilor
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala TIMISOARA pe pozitia de AREA SALES MANAGER RETEA KEY ACCOUNT cod ASM KA-IS.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizarea codului pozitiei.