Area Sales Manager

VPK PACKAGING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategiile de vanzare ale companiei in zona de competenta (Arad-Timisoara-Hunedoara-Caras-Severin)
- atingerea obiectivelor cantitative si valorice stabilite prin planul de vanzari
- negocierea contractelor cu clientii din zona de responsabilitate
- analiza pietei si monitorizarea competitiei

CERINTE

- absolvent studii superioare
- experienta de minim 5 ani in vanzari, de preferinta vanzari industriale,
- cunostinte de operare MS Office
- abiliati de comunicare foarte bine dezvolatate
- abilitati organizatorice
- munca de teren
- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

O experienta incredibila intr-o companie multinationala
Pachet de beneficii competitive: notebook, telefon, masina de serviciu

VPK Packaging SRL, cu sediul in Salonta, Romania, este o fabrica de carton ondulat si cutii de carton, ce apartine grupului international VPK Packaging Group.