Animatori/animatoare pentru petreceri de copii

sc Bimbo Party srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
- animatie pentru copii in cadrul petrecerilor si evenimentelor organizate de noi

Responsabilitatile animatorului:
- sa distreze copiii in cadrul petrecerilor (avand la dispozitie jocuri, costume, vopsele si toata sustinerea firmei)
- sa promoveze serviciile firmei
- sa participe la traininguri daca este cazul

CERINTE

Candidatii ideali:
- sunt veseli, spontani, dezinvolti, plini de energie si sugestii inventive
- au indemanare si talent la activitati de creatie pentru copii
- sunt punctuali si seriosi
- au un program flexibil si sunt disponibili in weekend in mod special

Constituie avantaj:
- experienta in acest domeniu sau in alte domenii care implica lucrul cu copiii
- talent la desen sau experienta la face-painting
- cunostinte de modelare baloane

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- plata dupa eveniment sau la sfarsitul lunii
- program flexibil
- traininguri gratuite
- posibilitate de avansare
- multa distractie
- dezvoltare personala

Organizam petreceri si evenimente pentru copii, face-painting, modelaj baloane, decoratiuni vesele, jocuri, concursuri, festivale si multe altele. Cu o experienta de 7 ani in domeniu, am "crescut" impreuna cu clientii nostri, iar acum dorim sa ne marim echipa cu persoane implicate si creative.