ANGAJAM MAGAZINER

Sc New Eclipsa Shoes SRl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptionarea materiilor prime si auxiliare, verificare cantitativa si calitativa;
Manipularea materiei prime: transport si depozitare;
Predarea de materii prime si materiale auxiliare catre sectia de productie;
Aranjarea materiei prime, a produselor de tip semifinit si a produselor finite in spatiile de depozitare;
Incarcarea si descarcarea materiei prime, semifinitelor, materialelor auxiliare si a produselor finite;
Operarea in sistem informatic a miscarilor de stoc (consumurile de materie prima si produse auxiliare, returul de materiale);
Raspunde de receptia, transportul si depozitarea materiei prime, produselor auxiliare si a semifinitelor in spatiile de depozitare;
Intocmeste rapoarte la solicitarea conducerii societatii;

CERINTE

- Studii medii
- Experienta in utilizarea unui program informatic de contabilitate/gestiune, reprezinta un avantaj;
- Cunostinte operare PC, nivel mediu;
- Cunostinte limba italiana – nivel mediu;
- Capacitate de comunicare si lucru in echipa;
- Receptivitate la sarcini noi;
- Adaptabilitate;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica de incaltaminte