Angajam Ajutor Bucatar

FAB INDUSTRY - Hotel ibis Styles

Job expirat

RESPONSABILITATI

- taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare;
- curatarea si taierea materiilor prime;
- pregatirea/gatirea felurilor simple de mancare;
- curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor;
- curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica;
- depozitarea pe rafturi a produseler alimentare;
- mentinerea curateniei in bucatarie si in restaurant;
- precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii restaurantului.

CERINTE

-Responsabilitate
-Punctualitate
-Capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

-Bonuri de masa
-Transport asigurat

Ibis Styles Arad va fi primul hotel sub acest brand in Romania. Ibis Styles este un brand premium economic de stiluri multiple, care vizeaza pe toti cei care sunt in cautare de “the best of the best”. Ibis Styles Arad va fi un hotel nou construit de 3 stele, oferind 72 de spatii de cazare confortabile (24 twin, 24 double, 6 apartamente, 16 family, si 2 camere pentru persoane cu dizabilitati), un restaurant, 1 lobby bar, 3 sali de intruniri si 1 sala multifunctionala pentru conferinte si evenimente. Tema designului propus este “industria”. Unitatea va avea propria sa personalitate distincta si va reflecta spiritul brandului: colorat, luminos și energic, cu o tenta de umor. Simplitate, interactivitate, calitate si convivialitate sunt valorile de baza ale brandului. Ibis Styles se va deschide in luna septembrie 2017.