Agent Imobiliar

Stoiu Daniela Adina Ok imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- disponibilitate pentru deplasari si activitate de teren
- mentinerea relatiei cu clientii din portofoliu
- apara interesele companiei si a clientilor
- prospecteaza piata
- integritate in munca in echipa
- permis de conducere cat. B

CERINTE

- persoana prezentabila, pozitiva
- entuziasta
- diplomatie si amabilitate
-abilitati bune de comunicare si relationare sociala
- calitati de bun vanzator si negociator
- dorinta de perfectionare continua si de progres

BENEFICII OFERITE

- comision substantial in functie de realizari
- telefon oferit de companiei
- logistica, suport IT
- mediu de lucru placut
- program flexibil
- posibilitatea de a deveni agent imobiliar de succes

Echipa OK Imobiliare Arad este formata din cei mai experiementati agenti imobiliari din judetul Arad.
Cu o experienta de peste 10 ani in domeniul imobiliar, puteti apela la noi cu incredere pentru orice cerere ati avea. Fie ca propietatile noastre se afla in portofoliu, fie ca va doriti sa va consilem in privinta unei tranzatii, OK Imobiliare Arad , are capacitatea sa va gaseasca solutiile potrivite.
Atat pentru persoanele fizice, cat si pentru persoanele juridice OK Imobiliare Arad poate gasi sau vinde propietatea dorita de catre dumneavoastra.
Va asteptam!