Agent de vanzari

Intergate marketing group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie națională de marketing și publicitate recrutează 5 persoane pentru sediul din Arad .

CERINTE

- studii medii finalizate
- experiența nu este obligatorie
- bune abilități de comunicare
Dacă sunteți interesat / ă așteptăm cv-ul dumneavoastra, iar în cel mai scurt timp vă vom contacta pentru stabilirea unui interviu.

BENEFICII OFERITE

- Salar 1500-2500 lei net
- Posibilitate de avansare rapidă dacă există rezultate concrete
- Team-building în țară și stăinătate
- Training de specialitate gratuit
- Cele mai bune produse din domeniul nostru de activitate
- Program de lucru flexibil de 8 ore / zi de luni până vineri cu posibilitate de a merge la cursuri când este necesar
- Echipă tânără și dinamică
- Atmosferă de lucru placută

Inter Gate Marketing Group este o companie de succes in domeniul strategiei de marketing, avand mai multe office-uri in Romania dar si colaboratori in strainatate. Este unica datorita specificul produselor si servicilor pe care le promoveaza.