After Sales Manager

PROFILE SCAN HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o societate comerciala cu capital german cu sediul in Arad si are calitatea de partener autorizat al unui important concern auto.
Conducerea si coordonarea Departamentului de After Sales care include Departamentul Service Auto si Departamentul Vanzari Piese Auto;
Mentinerea relatiei cu clientii firmei;
Prospectarea pietei;
Urmarirea atingerii targetelor stabilite;
Raportari periodice;

CERINTE

Domiciliul in Arad sau Timisoara;
Experienta in domeniul vanzarilor, management si inginerie de minim 3 ani;
Studii superioare tehnice sau economice;
Bune cunostinte de limba engleza;
Cunoastera limbii germane reprezinta avantaj;
Permis de conducere categoria B ¿ vechime minim 3 ani;
Persoana dinamica, ordonata si bine organizata;
Orientat catre rezultate, abilitati de lider;
Bune abilitati de comunicare, prezentare si tehnice;
Bune abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit format din salariu fix si bonusuri;
Masina si telefon de serviciu;
Conditii de munca excelente in cadrul unei echipe tinere.

Profile Scan HR ofera solutii complete in domeniul managementului resurselor umane: servicii de recrutare si selectie de personal, evaluari psihologice, diagnoza organizationala, training si administrare de personal.