ADMINISTRATOR CONT PENTRU ARAD

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identifica nevoile clientilor, consiliaza si recomanda serviciile si produsele bancare adecvate;
-Gestioneaza activitatea de management a clientelei prin intretinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii bancii;
-Deschide si administreaza conturile clientilor;
-Verifica si valideaza ordinele de transfer receptionate la ghiseu precum si documentatia aferenta acestora;
-Intocmeste rapoarte interne si externe;
-Promoveaza produsele si serviciile bancii, in special cele referitoare la operatiuni in lei si valuta, atat in interiorul cat si in exteriorul sediului bancii, in cadrul campaniilor de promovare special organizate.

CERINTE

-Studii superioare;
-Cunostinte medii de operare PC;
-Aptitudini excelente de comunicare si relationare;
-Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
-Atitudine dinamica, spirit de echipa;
-Capacitate de rezolvare a problemelor in timp util.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de a-si construi o cariera intr-o companie internationala;
-Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
-Training de specialitate.

Our core business is to provide financing support to micro entrepreneurs as well as small and medium enterprises 9SME), including physical autjorized persons, family associations, SRL and other types of business activities. Applying a unique credit technology precisely tailored to the needs of our target group we aim to set new standards in business lending in Romania.