Sudor sub strat de flux SAW pt Arabia Saudita

Nidab Produktion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam sudori cu experienta pentru industria navala in Arabia Saudita, plecare imediata

Responsabilitati:

- utilizare masini automate de sudura pe orizontala sub strat de flux : vedeti imaginea aici http://products.esab.com/Templates/T041.asp?id=180416
Brandul aparaturii de sudura este Koike

CERINTE

- experienta de minim 3 ani in sudura automata sub strat de flux pe orizontala
- limba engleza cel putin la nivel mediu
- disponibilitate imediata

Pentru aplicari, va rog trimiteti CV actualizat in limba engleza si copie dupa documentul care atesta calificarea dvs in domeniu la adresa de email: cf@nidabproduktion.se

BENEFICII OFERITE

- cazare, transport, asigurare, mese, securitate asigurate
- salariul in jur de 18 euro /ora negociabil

Nidab Produktion este o companie suezeda cu sediul in Stockholm si Galati. Domeniul nostru de activitate il reprezinta recrutarea si plasarea fortei de munca partenerilor nostri din Norvegia si Arabia Saudita din domeniul industriei petroliere si navale.
In prezent recrutam:
- lacatusi navali, tubulatori, mecanici navali, sudori pentru Norvegia (puncte de recrutare: Galati, Braila, Constanta)
- sudori SAW de aparatura automata cu electrogaz pe orizontala si tehnicieni de aparate de sudare automate pe verticala pt Arabia Saudita
Detalii la: 0720 129 556 sau la sediul firmei (Galati, Str Portului nr. 23, Parcul de Tehnologie a Informatiei, etaj 4, camera 409)