FIZIOTERAPEUT/KINETOTERAPEUT din Riyadh, Arabia Saudita INTERVIU PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Fizioterapeut/ Kinetoterapeut
Tara: Arabia Saudita
Locatie: Riyadh
Pozitii disponibile: 2
Locul de munca: Clinica de Reabilitare
Salariul NET pe luna : 2500 dolari

Ce ofera Angajatorul:

- Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire
- Salariul este de 2500 dolari pe luna,
- Cazare gratuita
- Transport de la cazare la locul de munca asigurata de angajator gratuit
- Program de munca : 6 zile pe saptamana, 48 de ore pe saptamana
- Concediu platit de angajator 30 de zile pe an
- Bilet de avion platit de angajator
- Un bilet de avion platit annual pentru concediu, dupa completarea unui an de munca
- Asigurare medicala
- Asigurare de Viata platita de angajator

CERINTE

Conditii de Recrutare:

- Diploma de Licenta si Master specializarea Fizioterapie, KINETOTERAPIE
- Experienta ceruta: cel putin 4 ani dupa absolvirea Facultatii
- Cunostinte de limba engleza medie
- Seriozitate si personalitate concordanta pentru locul de munca si tarile arabe

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.