FIZIOTERAPEUT/KINETOTERAPEUT

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Riyadh, Arabia Saudit

O familia de la Riyadh, Arabia Saudita cauta in Fizioterapeut/ Kinetoterapeut pentru un baiat de 14 ani cu probleme fizice si are nevoie de tratament.

Ce ofera Angajatorul?

• Contracte de munca pe perioada de 2 ani
• Salariul va fi cuprinsa intre 2600 -3000 de dolari NET in functie de studii si de experienta fiecarui candidat in parte
• Cazare si masa gratuita
• Program de munca : 9 ore pe zi cu paza inclusa , 6 zile pe saptamana
• Concediu platit.
• 37 de ore de lucru pe saptamana.
• Bilet de avion platit de angajator
• Asigurare medicala

CERINTE

Conditiile impuse de Angajator :

Diplomă de licenta specializarea Fizioterapie, Terapie Ocupationala
Experienta ceruta: cel putin 12 luni dupa absolvirea Facultatii .
Cunostinte de limba engleză. (Engleza nu trebuie să fie perfecta, dar trebuie să fiti capabili să comunicati şi să cunosteti termenii folositi in Fizioterapie
Seriozitate si personalitate concordanta pentru locul de muncă şi ţările arabe

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.