Fizioterapeut. Kinetoterapeut

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc de munca: Fizioterapeuti
Tara: Arabia Saudita
Oras: Riyadh
Descriere centru:

Una dintre cele mai mari centre de reabilitare medicala din lume localizata in Arabia Saudita - Riyadh, care este specializata in fizioterapie si reabilitare folosind specialisti europeni . Este un centru unde se trateaza femei si copii si sunt in jur de 160-170 de pacienti zilnic.

Centrul este specializat pe urmatoarele metode de fizioterapie :
Reabilitare functionala; Masaj; Reabilitare Motrica; Reabilitarea Fizică; Reabilitarea cu ajutorul electricitatii; Reabilitarea cu ajutorul apei; Reabilitarea cu ajutorul oxigenului

- Centrul este foarte modern, astfel încât va puteti îmbunătăţi abilităţile cat timp veti fi angajat în Arabia Saudită
- Colectiv European - cei mai multi angajati sunt din Slovacia, Cehia,Polonia, România
- Compania are o stabilitate deosebita - partea financiara fiind sustinuta de insusi Emirul Arabiei Saudite

Conditii de selectie:

Diplomă de licenta/master in Fizioterapie, Terapie Ocupationala
Cel puţin 2 ani de experienţă ca Fizioterapeuţi/ Terapie Ocupationala/ Ergoterapie
Cunostinte de limba engleză. (Engleza nu trebuie să fie perfecta, dar trebuie să fiti capabili să comunicati şi să cunosteti termenii folositi in Fizioterapie
Seriozitate si personalitate concordanta pentru locul de muncă şi ţările arabe

CERINTE

• Data de incepere cat mai repede posibil
• Perioada contractului 2 ani de zile , cu posibilitate de prelungire,
• Salariul /Barbati 2200 USD lunar- , pentru cei care nu au Master in domeniu ,
• Salariul / Barbati 2500 USD lunar pentru cei care au Master in domeniu ,
• Salariul/ Femei 2000 USD lunar , nu sunt taxe in ARABIA SAUDITA
• Cazare gratuita pentru personal,
• Se ofera alocatie de SAR 800 pe luna pentru masa,
• Asigurare medicala,
• Concediu platit 30 de zile pe an plus 10 zile zi libere legale nationale,
• Program de lucru : 6 zile pe saptamana de Sambata pana Joi , 8 ore pe zi, Vinerea libera+ prima zi de joi din fiecare luna.
• Transport platit de catre angajator de la cazare la locul de munca.
• Bilet de avion anual DUS- INTORS platit de catre angajator,
• Inainte de plecare fiecare candidat semneaza contractul de munca iar angajatorul se ocupa de eliberarea VIZEI pentru Arabia Saudita.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.