Vopsitori, tinichigerii auto pentru Marea Britanie

rightforstaff

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam tinichigerii auto si vopsitori auto cu experienta pentru reparatiii tablarie auto in diverse orase din Marea Britanie
Cerinte:
un nivel minim de cunostinte limba engleza
tinichigerii auto experimentati:
reparatii tablarie prin sudura, chituire, polizare,intindere,preparare inaintea vopsirii
vopsitori auto experimentati in folosirea vopselurilor pe baza de apa, realizarea de culori pe baza de cod si culoare,chituire, preparare inaintea vopsirii, chituire, polisare
un minim de unelte proprii

CERINTE

Un nivel minim conversational de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se plateste un minim variabil in functie de atelier si oras intre 7,5-10 lire sterline ora de munca, orele suplimentare se vor platii in general incepand cu 9 lire sterline/ora
Cazare asigurata 50-80 lire sterline pe saptamana, in functie de oras

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de resurse umane