Urgent! Care Assistant - £7.00/ora - Leicestershire, UK

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei noastre partenere din UK, cautam un care assistant, dornic sa lucreze intr-un centru de ingrijire batrani din Leicestershire, UK.

Principalele responsabilitati la locul de munca sunt urmatoarele:
- asigurarea ca beneficiarul primeste cel mai inalt standard de ingrijire
- asistenta si ajutor in schimbarea hainelor, hranire si deplasare
- activitati de curatenie
- suport moral

CERINTE

Pentru a fi luat in considerare pentru acest post, trebuie sa cunoasteti limba engleza la nivel mediu.
Experienta in domeniul sanatatii (infirmieri, kinetoterapeuti, terapeuti masaj, etc)
Persoane rabdatoare, comunicative si orientate catre invatare si lucrul cu persoane in varsta.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de £7.00/ora
Contract permentant
40 de ore garantate prin contract + ore suplimentare (salariul net fiind cuprins intre £1071 - 1484/luna)
Cazarea este asigurata (angajatorul are camere pentru staff) la pretul de £260/luna. In acest pret sunt incluse si 3 MESE pe zi. Camera o veti imparti cu un carer.
Asistenta in obtinerea NiNo si Bank Account
Asistenta pe toata perioada contractuala

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii!
Suntem platiti de angajatori doar daca sunteti multumit de noul job si va adaptati perfect.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.