Targ job agricultura UK

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va invitam la targul de joburi origanizat in data de 25 Ianuarie 2014 la Cluj Napoca, in vederea angajarii in domeniul agricultura. Angajator: cel mai mare furnizor de salata din Anglia;
Jobul presupune, plantat, cules si impachetat de legume.
Tipul muncii:
-cules salata si rosii
Programul de lucru este de 8 ore/zi, 6 zile/saptamana.
Activitatea la ferma este intreprinsa in perioada mai-octombrie.
Plata salariului se face la ora sau la norma ( minim 6,21 lire/ora)
Inscrierile se fac pana in 15 Ianuarie
NU EXISTA TAXA DE INSCRIERE!!!

CERINTE

Se accepta numai cupluri sau femei;
Cunostiintele de limba engleza constituie un avantaj;
Munca se desfasoara aplecat atat afara cat si in sere.
EXPERIENTA IN AGRICULTURA REPREZINTA UN AVANTAJ!

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.