Sunteti o asistenta/asistent in cautarea celui mai bun loc de munca in UK?

TFS Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca aveti experienta intr-un spital sau nursing home din Romania,cu PIN number valid, trimiteti CVul dumneavoastra pe adresa de e-mail Adelina.Bisca@tfshealthcare.co.uk si in scurt timp va vom contacta.

Este necesar sa aveti PIN number valid insa daca sunteti in procesul de a il obtine clientii nostri sunt flexibili in oferirea postului.

CERINTE

Cerinte
Experienta in unul din domeniile :Medical - Surgical - Paediatric - Critical care (ITU/HDU) - Cardiology - theatres (operating room) - Nursing homes

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite

Posibilitatea de a lucra in Spitale NHS, Spitale Private si Nursing Homes pe tot teritoriul Angliei

Salariu £24.000 - £26.000

Interviu Skype

Biletul de avion Romania- UK platit de catre Companie

Cazare asigurata timp de 2 luni + depozitul platit de catre Companie

TFS Healthcare is one of the UK’s leading healthcare recruitment companies; specialising in the placement of healthcare professionals on a permanent, fixed term, and temporary basis throughout the UK and abroad.

As a member of the Recruitment and Employment Confederation, TFS Healthcare adheres to the guidelines and industry standards of our trade body ensuring that you can be confident you are working with a respected and compliant healthcare staffing agency.